108 minut
sametové evoluce
Mys Kamenjak Rang Dröl
108 minut
sametové evoluce
Mys Kamenjak Rang Dröl


108 MINUT SAMETOVÉ EVOLUCE * volume 15 * Allomouc

sobota 17. prosince 2016
15:00 - 20:30

AULA STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY, Pöttingova 624/2, OlomoucPoprvé v Olomouci.. Poprvé ve Velké skupině..

Čistý vzduch, čistá voda, čistá hlava ...
Umění prožívat tanec, umění dýchat ...
Kontakt se sebou, kontakt s lidmi na Jedné lodi ...

Byl to dlouho můj sen zatančit si s přáteli a při tom nemuset dýchat cigaretový dým, nebýt v prostředí, kde vládne duch alkoholu. Nemačkat se v davu tanečníků a neplatit vysoké vstupné...

A tak jsem se rozhodl si svoje přání splnit!

Jedná se o akci přednostně pro zvané. Nechci se nijak separovat ani se nijak elitářsky vyzdvihovat, ale můj sen je o kvalitě, které lze dosáhnout jen za určitých okolností respective ve společnosti určitých lidí. Doufám, že mě pochopíte..

Kapacita sálu je 40 tanečníků. Jelikož program začíná cca 70 minutovou praxí, která zahrnuje techniky na odemčení těla a vědomou cestu skrz čakrový systém, tak je vhodné, aby alespoň většina tanečníků byla seznámena s těmito metodami. Budeme také používat dechové techniky a možná i stahy energetických zámků - bhand. Na konci (po 108 minutách v pohybu) je vše zpečetěno meditací dlouhou cca 50 minut, která probíhá v duchu Sjednocení a integrace a budou s tím spojena i přání štědrosti (bodhičity).

Prvotně je tedy toto pozvání nabídnuto - současným nebo bývalým účastníkům UPE kurzů. (toto platí do 1.12.)

Pokud se nenaplní počet 40 tanečníků, tak následuje druhá vlna, kde se objevují spřátelené duše, které též znají a používají techniky umění práce s Energií a Vědomím, ale nikdy nebyly přímými členy skupiny UPE. Nicméně jsou to duše spřátelené a blízké.

A pokud ani tak se nám nepodaří naplnit naši Nesmírně vesmírnou loď, tak bude místo otevřeno pro jakékoliv laskavé a opravdové bytosti.. a alespoň se seznámíme.. a třeba vzniknou nová přátelství a spojení.. a nějakou tu chvíli budeme spolu plout na té Jedné lodi.

Co budeme poslouchat?
.. nechte se překvapit.. ..zatím si nikdo nestěžoval...

... bude to samozřejmě 1:48 hudby k tanci a plynutí..

.. rozhodně se bude jednat o kvalitní hudbu..

S sebou potřebujete jen dobré přezůvky k tanci pokud nechcete tančit na boso, což má samozřejmě taky svoje kouzlo. Je fajn mít nějaké to triko navíc .. kdo tančí s vášní.. ten se i potí.

Potřebujete vstupné 108,- korun českých v přesně odpočítané částce !!! - je to kouzlo, které prosím zachovejte.. díky ;) všichni, kdo nebudou mít přesně, jsou prostě sabotéři a budu jim tak celej večer říkat !

Na místě bude k dispozici teplý zelený čaj, voda a možná tuareg.

Jedná se o akci, na které účastníci společně sdílí na bázi střízlivé krve tzn. bez alkoholu, konopí, cigaret a dalších, jindy možná oblíbených pomocníků. Děkuji za pochopení..

Rezervací na akci je přihlášení se na tuto událost na Facebooku, nebo pokud nemá člověk FB profil, tak emailem ( pall@email.cz ). Je to přihlášení na čestné slovo, které pak potvrdíte svými korunami.. Kdo svoje slovo nedrží.. ten se příště nezúčastní.

(V minulosti, se stalo, že lidé, kteří přislíbili účast nakonec nedorazili a neomluvili se. To je velmi nepříjemné a to kvůli dvěma faktorům: Zaprvé je běžné, že se akce naplní už asi týden před začátkem a vzniká i list náhradníků, kteří jsou připraveni přijet, když jim zavolám, že se uvolnilo místo. A zadruhé 108 minut sametové evoluce je nízkorozpočtová věc, na které se moc nevydělává a pak když nepřijdou např. 4 lidé a neomluví se včas, tak už v rozpočtu chybí i na nájem prostor.
Tito lidé, kteří neumí napsat dostatečně předem jednu větu do sms, už nebudou na tuto akci v budoucnosti zváni.
Děkuji za pochopení.)

Jakékoliv sponzorské dary či příspěvky jsou opravdu velmi vítány. Prostory zdražují, takže pokud tato akce byla velmi idealistická dříve, tak nyní je to vysloveně benefice.

Kdyby cokoliv, tak se ozvěte.. 731114423 - Pall, kterej nikdy nespí..


ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU

108 minut
sametové evoluce
Mys Kamenjak Rang Dröl
Mys Kamenjak 108 minut
sametové evoluce
Rang Dröl


UPEVNI SE, UVOLNI SE, USMĚJ SE

KURZ 2014


ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU

Copyright © 2009 PALL
Site code & design by KRASOVHLEDY